Dveře

Interiérové dveře

Interiérové dveře neslouží pouze jako vchod do jiné místností. Ale jsou i prvkem designu každého interiéru – dokáží ho sjednotit, nebo naopak odlišit funkčnost jednotlivých místností. Interiérové dveře se liší barvou, falcem, dekorem či dveřním prosklením.

Záleží na Vás, zda si zvolíte dveře na míru z masivu, lamina, nebo fólie CPL. U interiérových dveří na míru se fantazii vlastně meze nekladou. Pokud Vám lépe vyhovují katalogové vnitřní dveře, můžeme Vám nabídnout typizované dveře firem PORTA a INVADA.

Masivní dveře jsou vyrobeny 100% z masivu (z tvrdého dřeva), včetně povrchové úpravy.
Masivní interiérové dveře dodáváme včetně obložkových zárubní  a montáže již od 9.800,- Kč

Přijďte si vybrat.

Vchodové dveře

První, co Vaši přátelé a návštěvníci uvidí, než vejdou do Vašeho domu, bytu nebo firmy, jsou vchodové dveře. Vchodové dveře jsou vizitkou Vašeho dobrého vkusu. Proto je dobré věnovat se nejen bezpečnostní stránce vchodových dveří, ale i jejich designu a originalitě.

V našem truhlářství vyrábíme venkovní dveře pouze z masivu. Ukázky si můžete prohlédnout v naší fotogalerii. Dveře z masivu jsou bezpečné i variabilní. Dle Vašeho požadavku je vyrobíme jednokřídlové i dvoukřídlové. Prosklené i plné. Vzhled přizpůsobíme moderním požadavkům, stejně tak, rustikálnímu vzhledu. Díky kvalitním impregnacím a nátěrům jsou dveře velmi odolné a téměř bezúdržbové.

Vchodové a interiérové dveře si u nás nejčastěji objednávají zákazníci z měst Rychnov nad Kněžnou a Vamberk

Fotografie

Kontakty

Milan Bartoš: +420 604 448 376
Bohumil Štika: +420 607 246 070
Milan Machač: +420 607 249 357
E-mail: info@truhlarstvibudin.cz

Fakturační údaje

Truhlářství pod Budínem
Bohumil Štika
Pod Budínem 1709
516 01 Rychnov nad Knežnou
: 10500944
DIČ: CZ5503302739