Kuchyně

O kuchyních

Že láska prochází žaludkem ví každý. Proto výběr nové kuchyně do Vašeho domova nepodceňujte. Kuchyňský nábytek prochází neustálým vývojem. A Vás jistě zajímá jaké jsou módní trendy.

V našem Truhlářství pod Budínem v Rychnově nad Kněžnou Vám se vším rádi poradíme a kuchyni dle Vašeho přání vyrobíme.

Velkou pozornost věnujeme modernímu a nadčasovému designu, který Vás v kuchyni rozhodně neomrzí. Důraz klademe na kování, které bývá u levných a nekvalitních kuchyní zdrojem největších nespokojeností a závad. V poslední době klienti dávají přednost dotykovým, bezúchytkovým systémům.

Design námi vyrobených kuchyní rozhodně není fádní a nudný. Nové technologie přinášejí vysoce odolné povrchy. Kupříkladu lesklé provedení kuchyňských dvířek je stále více oblíbené – povrch se ošetřuje několika vrstvami vysoce odolného polyuretanového laku. Ten vydrží být  stejně krásný i po letech, jako když byl nový. V oblibě zůstává i dýha, termofólie a lamino.

Do kuchyní  vestavíme veškeré kuchyňské spotřebiče a doplňky na míru dle Vašeho výběru. Na své si v našem truhlářství přijdete vždy. Ať jste milovníci moderního minimalismu, stejně tak, pokud dáváte přednost klasice, nebo venkovskému rustikálnímu stylu.

Přijďte se sami přesvědčit.

Výroba kuchyní na míru

Vyrábíme kuchyně dle požadavků zákazníka.
Nejdříve náš technik provede přesné zaměření kuchyně u Vás doma, následně Vám můžeme udělat grafickou vizualizaci kuchyňské linky, v naší vzorkovně si vyberete materiál pro výrobu, barevnost, spotřebiče a doplňky.
Když je kuchyně vyrobená (doba výroby dle náročnosti 2-5 týdnů), provedeme odbornou montáž a kompletaci kuchyně.

Výběr materiálu

Lamino - oblíbený dostupný materiál, dvířka lamino hladká + oblepené ABS hrany (umělohmotná zesílená hrana 0,2 mm), velký výběr barev, velká odolnost proti poškození, nízká cena

Masiv - dvířka z masivního dřeva hladká nebo strukturovaná. Kuchyně vyrábíme jak z měkkého dřeva (smrk, borovice, olše), tak i z tvrdého dřeva (dub, buk, javor), příjemně teplý vzhled, vyšší cena.

MDF - foliované dvířka, tepelně zalisované folie (hladké i profilované), snadná údržba, široký výběr barev a profilů, velmi oblíbené

Stříkané - lesk: dvířka MDF stříkaná barvou RAL, vysoký lesk, široký sortiment barev, moderní vzhled

Nechte se inspirovat v naší rozsáhlé fotogalerii.

Vizualizace - návrhy kuchyní

Provádíme vizualizace kuchyňských linek a interiérů.

Kuchyňské spotřebiče a dřezy:

Při nakoupení sady spotřebičů Vám nabídneme množstevní slevu. Zabudování a instalace spotrebičů je v ceně kuchyňské linky. Doporučujeme Vám spotřebiče De Dietrich, Kluge, BRANDT, BOSCH, SIEMENS a BEKO pro jejich vysokou kvalitu.

Zabudování a instalace dřezu je také v ceně kuchyňské linky. Doporučujeme Vám dřezy firmy FRANKE. Také Vám dodáme dřezy následujících značek: BLANCO, TEKA, SCHOCK, ALVEUS, PYRAMIS

Naši zákazníci nejčastěji hledají: kuchyně Rychnov nad Kněžnou, kuchyňské linky Vamberk, kuchyně na míru, kuchyně Týniště nad Orlicí, Třebechovice pod Orebem, Opočno, Dobruška,..

NOVINKA !!!  Indukční varná deska De Dietrich s integrovanou digestoří.

Fotografie