Vestavěné skříně

Vyrábíme vestavěné skříně na míru

Potřebujete originální nebo netradiční nábytek? V našem zakázkovém truhlářství v Rychnově nad Kněžnou není nic problém.

Skříně do rohu, stoly na míru nebo vestavěné skříně jsou pro nás hračkou. Máme letité zkušenosti z výroby atypického a originálního nábytku. Vestavěné skříně jsou stále oblíbenou součástí naší truhlářské praxe. Proč? Jsou variabilní a dají se přizpůsobit každému prostoru, ať se jedná o chodbu, předsíň, dětský pokoj nebo ložnici.

Nejdůležitější je určit primární funkci vestavěné skříně, kterou by dle vašich požadavků měla splňovat (šatní skříň, skříň na sportovní vybavení, botník, úložný prostor pro vysavač, rohová skříň na kabelky, vestavěná skříň do dětského pokoje…).

Pokud si nevíte rady s rozměry, přijedeme otvor zaměřit. A poté dle těchto parametrů vám sestavíme, a zdarma nakreslíme, funkční rozvržení vnitřního uspořádání vestavěné skříně odpovídajícího vašim požadavkům.

K výrobě vestavěných skříní používáme mnoho materiálů, které lze i kombinovat. Nechte se inspirovat v naší fotogalerii. Rádi Vám nabídneme i různé úchyty, dvířka, barvy a materiály. Tak, aby nábytek plnil svou funkci nejen praktickou, ale i estetickou.

Fotografie